امروز

جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۵:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:بستر احداث کارخانه جمع‌آوری و بازیافت پسماند و بی‌خطرسازی آن در استان در ۳ ماهه نخست سال آینده فراهم می‌شود.
الله‌کرم نصیری روز شنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: یک شرکت خصوصی در شهرستان شهرکرد با احداث و تجهیز این کارخانه زیست محیطی، به تفکیک، ساماندهی و بازیافت بیش از ۷۰ درصد از ۱۳۰ تن زباله تولیدی شهرکرد و شهرهای پیرامون اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: این کارخانه در منطقه متمرکز صنایع استان احداث می‌شود که علاوه بر پسماندهای صنعتی، سایر پسماندهای شهری را نیز ساماندهی می‌کند.

نصیری تصریح کرد: این شرکت سرمایه‌گذار، طرح ارزیابی و موافقتنامه زیست محیطی خود را نیز تهیه کرده است و اکنون در انجام فرایند دریافت تسهیلات مالی مورد نیاز از بانک عامل قرار دارد.

وی، رفع مشکلات اشتغال و تولید در عرصه‌های مختلف استان با بودجه دولتی را غیرممکن دانست و گفت: مشارکت بخش خصوصی و ترغیب سرمایه‌گذاران در این زمینه یک امر ضروری است.

نصیری تصریح کرد : دولت حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای ایجاد اشتغال و تولید داخلی را در دستورکار خود قرار داده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: شورای گفت و گو که براساس قانون برنامه پنجم توسعه شکل گرفت‌ه است و می‌تواند با ایجاد شفافیت، امکان رقابت همه متولیان حقیقی در معامله با دستگاه‌های اجرایی را فراهم و به رونق فضای کسب و کار کمک کند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

:: یادداشت با نام نویسنده

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی