خوابگاه ورزشکاران در شهرستان بروجن بهسازی شد

شهرکرد- رئیس ورزش و جوانان شهرستان بروجن گفت: خوابگاه ورزشکاران در شهرستان بروجن با ظرفیت ۱۴۸ نفر در حال تکمیل و بازسازی است.

مسعود پرسته در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اقدامات اساسی و مهمی در راستای بهسازی و بازسازی خوابگاه ورزشکاران در بروجن انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه پیشنهادات ورزشکاران برای رسیدگی به خوابگاه اخذ و بررسی شد، افزود: آماده سازی تاسیسات گرمایشی، کولر، سیستم اطفاء حریق، تعمیر سیستم های فاضلاب، بهسازی و بازسازی حمام ها، آشپزخانه ها، تلویزیون، سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی، شستشوی فرش ها، سمپاشی، فراهم کردن تخت، آبسرد کن، تعویض شیشه های شکسته، تعویض موکت، پرده و کف پوش، از جمله اقداماتی است که با هدف بهسازی فضای خوابگاه انجام شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجن با بیان اینکه محوطه سازی و زیباسازی محوطه این خوابگاهی نیز از دیگر اقدامات در دست اجرا است، افزود: این خوابگاه پس از انجام عملیات ساختمانی برای استفاده ورزشکاران، بر حسب نیاز برنامه ریزی می شود.

پرسته عنوان کرد: عملیات بازسازی این خوابگاه ورزشی از ۱۴ شهریورماه شروع و تا اواسط ماه آینده ادامه دارد و همچنین اعتبار برآورد شده مبلغی بالغ بر ۴۸۰ میلیون تومان است.

وی با توجه به ظرفیت ۱۴۸ نفری این خوابگاه، بیان کرد: خوابگاه ورزشکاران شهر بروجن در دو طبقه دارای ۱۶ سوئیت سه نفره و ۱۰ اتاق ۱۰ نفره است.