امروز

دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۲۱ قبل از ظهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بروجن، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار شد.
فرماندار شهرستان بروجن با تأکید بر اهمیت همکاری وهمدلی دستگاه های ذیربط در راستای خدمت به مسافران گفت: دستگاه های خدماتی باید نسبت به انجام وظایف مرتبط اقدام و در جهت خدمت هرچه مطلوب تر به میهمانان و گردشگران نوروزی همکاری های لازم را انجام دهند.
مسعود ملکی افزود: در راستای خدمات رسانی و رفاه گردشگران و مسافران از تمام توان دستگاه‌های مستقر در شهرستان استفاده می شود تا به بهترین نحو ممکن ظرفیت های شهرستان به گردشگران ومسافران معرفی شود.
ملکی به ضرورت هماهنگی بین همه دستگاه های مرتبط تأکید و بیان داشت: نقاط ضعف و قوت ستاد خدمات سفر در سال های گذشته مورد دقت و بررسی قرار گیرد.
وی با توجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس گفت: آموزش و پرورش نسبت به تجهیز و افزایش مدارس برای اسکان مسافران اقدامات لازم را به عمل آورد.
فرماندار بروجن همچنین خواستار همکاری و تعامل همه دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات و کمیته مدیریت بحران شهرستان به خصوص آمادگی هلال احمر، پلیس راه، اورژانس، راهداری و حمل و نقل جاده ای، بانک هاو … به منظور ارائه خدمات بهتر و جلوگیری از ایجاد حوادث احتمالی شد.
در ادامه این نشست مسئولان کمیته های ستاد خدمات سفر برنامه های خود را برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی تشریح نمودند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد