- پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام - https://borujensalam.ir -

مشکل مالکان اراضی محور شهرکرد به بروجن رفع می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بروجن، نشست بررسی طرح های حوزه راه و شهرسازی شهرستان بروجن با حضور فرماندار، مدیر کل راه و شهرسازی استان، مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری، نماینده دفتر فنی استانداری، معاون اداره کل ساخت و توسعه راه های منطقه غرب و مرکز کشور، اعضای شورای تأمین شهرستان، جمعی از مسئولان شهرستان و تعدادی از کشاورزان صاحب اراضی مسیر احداث جاده شهرکرد به بروجن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان بروجن تأکید کرد: بر اساس وعده مدیر کل راه و شهرسازی قرار شد پس از انتقال سند زمین های واقع در مسیر این جاده از سوی مالکان، اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در کمتر از یک ماه آینده بهای این زمین ها را به صورت نقد پرداخت کند.
وی افزود: مالکانی که سند رسمی ندارند می توانند با انتقال قول نامه، تأیید شورای اسلامی شهر فرادنبه و امضای اقرار نامه در دفتر خانه اسناد رسمی اقدام کنند.
ملکی تصریح کرد: در صورتی که اداره کل راه و شهرسازی چهار محال و بختیاری در موعد مقرر به وعده خود عمل نکند، مالکان می‌توانند نسبت به پیشگیری از ادامه فعالیت در این طرح اقدام کنند.
مدیر کل راه و شهرسازی چهار محال و بختیاری نیز گفت: اعتبار لازم برای تملک زمین مالکان زمین های واقع در مسیر جاده شهرکرد به بروجن در حوزه فرادنبه به صورت نقد آماده است.
حسینعلی مقصودی تأکید کرد: در صورت انتقال سندها و قول نامه های این زمین ها از سوی مالکان، کمتر از یک ماه بعد بهای آن پرداخت خواهد شد.
وی یادآور شد: تکمیل و بهره برداری کامل از جاده شهرکرد- لردگان- خوزستان از مهم ترین اولویت های مسئولان ملی و استانی است.
گفتنی است محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر خود به چهارمحال و بختیاری برای تملک زمین های واقع در 2 قطعه از جاده شهرکرد- بروجن و لردگان – خوزستان 100 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد که 50 میلیارد ریال آن مربوط به قطعه شهرکرد به بروجن است.