استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به حوزه جوانان گفت: تامین مسکن مورد نیاز جامعه جوان این استان در دستورکار مسئولان مرتبط قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،اقبال عباسی شامگاه شنبه در هشتاد و نهمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: برای تامین مسکن مورد نیاز جوانان استان کارگروهی از با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری،مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) تشکیل و فعال شود.

استاندار تاکید کرد :زمین های مازاد دستگاه های دولتی در سراسر استان را شناسایی و برای احداث مسکن ویژه جوانان در اختیار راه و شهرسازی و بنیاد مسکن قرار گیرد.

وی افزود: تامین مسکن جوانان چهارمحال و بختیاری باید جداگانه از طرح اقدام ملی مسکن دنبال و اجرایی شود.

عباسی تصریح کرد: فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری موظفند سهم شهرستان‌های خود از طرح اقدام ملی مسکن، طرح تامین مسکن محرومان روستایی و طرح تامین مسکن جوانان را پیگیری و مطالبه کنند.

وی یادآور شد: هنگام طرح‌های پژوهشی مرتبط با حوزه‌های مختلف به ویژه بخش جوانان باید راهکارهای پیشنهادی علمی ارائه شود.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این استان در حوزه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی توانمندی بسیار بالایی دارد و می‌تواند یک برند در این بخش باشد.

وی اظهار داشت: توجه به موضوع اشتغال جوانان باید اولویت اصلی برنامه‌های دستگاه اجرایی قرار گیرد.

عباسی تاکید کرد: همکاری تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری برای رفع مشکل جوانان در حوزه‌های مختلف ضرورت و اولویت دارد.

در این نشست تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد چهارمحال و بختیاری در خصوص برنامه‌های حوزه جوانان استان گزارش‌هایی ارائه کردند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد