امروز

دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۷:۴۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

سعید قوامی دبیر موسسه مردم نهاد شمیم آرامش، با اشاره به فعالیت‌های خیرخواهانه این موسسه ، اظهار کرد: این موسسه هرساله با توجه آغاز سال جدید و شرایط کنونی امسال شیوع بیماری ویروس کرونا در یک فعالیت خیرخواهانه با همراهی جمعی از خیرین بروجن نسبت به تهیه و توزیع اقلام و لوازم غذایی و بهداشتی بین نیازمندان تحت حمایت اقدام نموده است.

وی با بیان شیوع ویروس کرونا، افراد نیارمندی هستند که در این برهه توانایی خرید اقلام بهداشتی و غذایی را نداشته اند این جامعه هدف شناسایی شده اند و تحت حمایت این موسسه قرار گرفته اند با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی، توزیع این بسته های حمایتی در راستای حفظ کرامت خانوارهای نیازمند انجام شده است.

قوامی تعداد این بسته ها آماده توزیع را ۲۰ بسته عنوان کرد و با اشاره به کالاهایی که در این بسته مواد غذایی حمایتی قرار دارد، گفت: برنج ، رب گوجه فرنگی، روغن، ماکارانی ، سویا ، پنیر ، قند، آبلیمو ، و اقلام بهداشتی مایع ظرفشویی، دستکش، ماسک، موادضدعفونی کننده، شامپو و دستمال کاغدی در قالب یک بسته بین نیازمندان نحت حمایت این موسسه و پایگاه همیاران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن توزیع گردید.

دبیر موسسه شمیم آرامش از زحمات بدون چشم داشت خیرین و دیگر دوستانی که در جهت تهیه این اقلام موسسه را یاری نمودند تقدیر و تشکر نمود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی