امروز

شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳

  ساعت

۲۲:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

مناقصه عمومی
واگذاری انجام امورخدمات پشتیبانی
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهار محال و بختیاری در نظر دارد انجام خدمات پشتیبانی شامل خدمات نقلیه و خودرویی، فضای سبز ، تنظیف و نگهداری ساختمانهای خود را به صورت حجمی از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکار واجد شرایط (شرکت های خدماتی)که دارای مجوز و تائیدیه معتبر از اداره کل تعاون ، کار و امور اجتماعی در زمینه مربوطه باشند واگذار نماید.
لذا از کلیه شرکتهایی که دارای گواهی صلاحیت انجام کار در رشته مربوطه از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان می باشند دعوت می شود حداکثر تا پایان وقت اداری۰۴/۰۲/۱۴۰۲جهت دریافت اسناد مناقصه به سامانه ستاد الکترونیکی دولت www.setadiran.ir و یا آدرس الکترونیکی سازمان به نشانی http://setadiran.irوhttp://chmb.mporg.ir مراجعه نمایند.
آخرین مهلت بارگذاری اسناد و قیمتهای پیشنهادی مناقصه۱۶/۰۲/۱۴۰۲ و تاریخ بازگشایی پاکات ۱۸/۰۲/۱۴۰۲ می باشد .
۱- برآورد هزینه انجام کار مبلغ۱۸٫۶۵۸٫۲۷۵٫۵۷۶ریال از محل اعتبارات هزینه ای سازمان می باشد.
۲- ارائه ضمانت نامه بانکی شرکت در مناقصه به مبلغ۹۴۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون ریال (نهصد و چهلمیلیون ریال ) می باشد که می بایست در سامانه ستاد بارگذاری واصل ضمانتنامه قبل از بازگشایی پاکاتبه صورت دستی وحضوری تحویل امور مالی سازمان گردد.
توضیحات : ارائه وبارگذاری آنالیز قیمتهای پیشنهادی شرکت در مناقصه در سامانه ستاد الزامی می باشد به قیمتهای پیشنهادی فاقد آنالیزبهاء ترتیب اثر داده نخواهد شد .
روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی