امروز

پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۲۱:۰۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن با اشاره به لزوم تقویت زیرساخت‌های گردشگری گفت: هم‌اکنون طرح جامع ۲ منطقه نمونه گردشگری این شهرستان در چغاخور و گندمان منتظر تصویب در شورای‌عالی شهرسازی و معماری کشور است.

فتاح کرمی تاکید کرد: توسعه گردشگری در شهرستان بروجن به‌عنوان یکی از اولویت‌های پیشرفت و تعالی این شهرستان در دستور کار مسوولان قرار دارد و با تصویب این ۲ منطقه نمونه تحولی مطلوب در حوزه گردشگری این شهرستان رخ می‌دهد.

وی با اشاره به وجود تالاب‌های کم‌نظیر بین‌المللی گندمان و چغاخور در شهرستان بروجن افزود: زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان به‌ویژه در بخش اقامتی مطلوب اما شهرستان بروجن همچنان در حوزه گردشگری به‌عنوان یک ظرفیت اُمیدآفرین عقب است.

کرمی به حضور و سرمایه‌گذاری مطلوب بخش خصوصی در حوزه گردشگری شهرستان بروجن اشاره و تصریح کرد: تقویت گردشگری کشاورزی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های گردشگری این شهرستان مورد توجه جدی دولت سیزدهم قرار دارد.

وی یادآور شد: به‌همین منظور میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، جهاد کشاورزی، حفاظت محیط زیست در سطح ملی و استانی باید با تشکیل کارگروه‌های تخصصی نسبت به تقویت گردشگری کشاورزی در شهرستان بروجن برنامه‌ریزی و اقدام کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی