امروز

دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲

  ساعت

۰۶:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن گفت: روابط عمومی‌ و رسانه‌ها، مهم‌ترین رُکن ایفای نقش در جهاد تبیین هستند و با انعکاس درست و به موقع عملکرد و خدمات دستگاه‌ها می‌توانند در این عرصه اثرگذار باشند.

فتاح کرمی با اشاره به اینکه ارتقا و تقویت جایگاه روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی به عنوان بازوی مشورتی، ضرورتی انکار ناپذیر است اظهار کرد: نبود نیروی روابط عمومی در چارت سازمانی تعدادی از دستگاه‌ها و امکانات و تجهیزات مورد نیاز را از طریق مکاتبه‌ای با استاندار پیگیری می‌کنیم.

کرمی با توجه به انتظارات از مسئولان روابط عمومی در حوزه جهاد تبیین بر تمهید ابزار، امکانات و تکمیل نیروی انسانی متخصص در راستای نقش آفرینی درست، به موقع و ایفای وظیفه سازمانی در شفاف‌‌سازی ارتباطات بین مردم و مسئولان تأکید کرد.

وی ارتباط مؤثر و سازنده با رسانه‌ها، بیان اقدامات و عملکردها به صورت واقع بینانه و به دور از بزرگنمایی، پاسخ به شبهات و مطالبات مطرح شده در فضای مجازی از طرف دستگاه تخصصی و… را از مهم‌ترین وظایف روابط‌عمومی‌ها عنوان کرد.

فتاح کرمی افزود: اجرای طرح نهضت ملی مسکن هم‌اکنون در شهرهای بروجن، نقنه، سفیددشت، فرادنبه و گندمان آغاز شده است و در شهر بلداجی پس از تامین زمین مورد نیاز تا ۲ ماه دیگر عملیاتی خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح جوانی جمعیت افزود: برای این طرح در شهرستان بروجن ۲۵۰ متقاضی دریافت زمین نام‌نویسی کردند که از این تعداد ۱۲۰ نفر تایید نهایی شدند و به ۶۲ نفر آنان پس از قرعه‌کشی زمین رایگان واگذار شد.

کرمی به آغاز عملیات اجرایی ۱۱ طرح آبخیزداری در شهرستان بروجن با بهره‌گیری از اعتبارات ملی و به‌منظور مهار روان‌آب‌ها اشاره و تصریح کرد: اجرای این طرح‌ها با کمک‌ها و پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی عملیاتی شد.

وی یادآور شد: با آغاز عملیات اجرایی شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب به‌زودی ۱۰۰ درصد جمعیت شهری این شهرستان از این شبکه بهره‌مند می‌شوند.

رییس شورای اطلاع‌رسانی شهرستان بروجن با اشاره به آغاز عملیات اجرایی روکش‌آسفالت بخشی از جاده بروجن به مبارکه اظهار داشت: ۲ بانده شدن این جاده از طرف اصفهان در حال انجام است.

وی گفت: امسال ۳۳۰ میلیارد ریال برای آسفالت و روکش‌آسفالت معابر روستایی و ۸۳ میلیارد ریال برای حذف نقطه حادثه‌خیز گردنه مروارید شهرستان بروجن اختصاص یافت.

کرمی به آغاز عملیات اجرایی شاخت کمربندی شمال بروجن از سال ۱۳۹۷ اشاره و تاکید کرد: قطعه ابتدایی و انتهایی این طرح به‌طول یک‌هزار و ۳۰۰ متر با نیاز اعتباری یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال مانده و در مرحله برگزاری مناقصه است

فرماندار بروجن تصریح کرد: در آستانه انتخابات اسفندماه سال‌جاری مشارکت اجتماعی حاصل مستقیم تلاش رسانه‌ها در بیان واقعیت‌ها و انعکاس عملکرد مسوولان است.

کرمی همچنین افزود: برگزاری انتخابات با مشارکت گسترده مردم در یک فضای رقابتی با امنیت و سلامت کامل، چهار مؤلفه مهم در انتخابات امسال است و تلاش می‌کنیم از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در چارچوب قانون استفاده کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل شد

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی