امروز

پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲

  ساعت

۲۰:۰۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،فتاح کرمی روز سه‌شنبه در آیین معارفه رئیس دانشکده علوم‌پزشکی بروجن گفت: دریافت مجوز ماده ۲۳ برای ارتقای شاخص‌های مرتبط با دانشکده علوم‌پزشکی بروجن ضروری است در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به سفر اخیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان بروجن افزود: عزل رئیس بیمارستان بروجن اتفاق جالب و زیبایی برای بروجن نبود و کادر پزشکی، پرستاری و درمان این شهرستان ناراحت شدند.

کرمی تصریح کرد: در این سفر قرار بود کمبود متخصص و تجهیزات، نبود امنیت شغلی نیروهای انسانی، نداشتن پایانکار و سایر مشکلات مرتبط با بیمارستان مطرح شود.

وی اعلام خبر قطعی برق بیمارستان بروجن از صبح تا ساعت ۱۵ در روز سفر عین‌اللهی را نادرست دانست و یادآور شد: در روز سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان بروجن، برق شهر از ساعت ۱۱:۰۷ تا ظهر قطع بوده است و بعد از این قطعی، برق بیمارستان از طریق ورود ژنراتور به مدار برقرار می‌شود.

فرماندار بروجن اظهار داشت: هنگام حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان بروجن اتاق عمل، آی. سی‌. یو (ICU) با ۱۲ بیمار و اورژانس فعال بودند و فقط بخش سی. تی. اسکن (CT SCAN) و ام. آر. آی (MRI) به‌علت حفاظت و حراست از دستگاه‌های آن‌ها غیرفعال بوده است.

وی گفت: حتی در صورت لزوم انجام سی.تی.اسکن(CT SCAN) و ام.آر.آی (MRI) به‌صورت فوری، امکان اعزام بیمار به بیمارستان‌های همجوار وجود داشت.

کرمی اظهار کرد: رئیس سابق بیمارستان بروجن بارها در مکاتبه‌های متعددی درخصوص مشکلات این بیمارستان هشدار داده بود.

وی تأکید کرد: حق دکتر شیرانی این نبود و آقای وزیر خدمات تمامی کادر درمان را زیر سوال برد و اگر قرار بر عزل کسی بود، باید معاونت توسعه و یا رئیس دانشگاه علوم پزشکی عزل می‌شدند.

کرمی دلجویی از رئیس سابق بیمارستان بروجن را ضروری دانست و افزود: هنوز مشکلاتی در این بیمارستان وجود دارد که در نامه‌ای مکتوب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد.

در این آیین از خدمات فیروز خالدی رئیس پیشین دانشکده علوم‌پزشکی بروجن قدردانی و حمیدرضا صادقی به‌عنوان سرپرست جدید این دانشکده معرفی شد

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی