امروز

پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۲۰:۴۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، دادستان چهارمحال و بختیاری برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی به شهرستان بروجن سفر کرد.

صالحی دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری از نزدیک نحوه فعالیت گلخانه ۳۰ هکتاری سبزی و صیفی سفیددشت را بررسی کرد.

وی، یکی از وظایف اصلی مدعی العموم را پیگیری و بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی بیان و اضافه کرد: پارسال جلسات متعددی برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی برگزار شد که امروز نتایج آن به ثمر نشسته است.

صالحی گفت: دستگاه قضایی خود را موظف می‌داند که برای حمایت از تولید مشکلات را مرتفع کند.

وی ادامه داد: در ستاد اقتصاد مقاومتی پارسال مشکلات ۲۰ واحد تولیدی بررسی شد که از این تعداد سه واحد مربوط به شهرستان بروجن بود و با برطرف شدن مشکلات آن ها زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر فراهم شده است.

فاضل بهره بردار گلخانه سفیددشت گفت: یک هکتار از این واحد بهره برداری شده که با مشکل گاز مواجه بود و هم اکنون با ورود دادستانی و مسئولان مشکل مرتفع شد.

سلیمیان رئیس شرکت گاز چهارمحال و بختیاری افزود: برای گازرسانی به این مجتمع ۲۰ میلیارد تومان هزینه شد و شرایط برای استفاده و ساخت واحد‌های دیگر در مسیر گازرسانی مهیا شده است.

برزگر رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرک گلخانه‌ای بلداجی با مساحت ۱۸ هکتار و۲۷ واحد گلخانه‌ای با مشکل گازرسانی روبرو بود که گاز این شهرک با ورود دستگاه قضایی و شرکت گاز استان وصل شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی