امروز

پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۲۰:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بروجن: با همکاری عوامل قضایی ونیروی انتظامی ، شش مورد تجاوز ساخت وساز به حریم راه محور بروجن_لردگان (دوراهان) کمربندی امام قیس رفع شد.

عادل تقی زاده گفت: حفظ راه ها و حریم آن وظیفه ذاتی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بروجن است و با توجه به اینکه راهداران، حریم راه را خط قرمز همیشگی خود می‌دانند و هرگونه تجاوز به حریم را به دقت دنبال کرده و در راستای حذف آن از طریق قوانین مصوب کشوری و هماهنگی با نیروی انتظامی، اقدامات لازم را بعمل می‌آورند‌.

وی عنوان کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز عامل مهمی در بروز تصادفات به شمار می رود و هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌ها به معنای استقبال از حوادث ناگوار و امکان بروز تصادف‌ های با ضریب شکنندگی و صدمه بالا محسوب می‌شود ضمن اینکه این اقدامات آرامش بصری سفرهای جاده‌ای را نیز از بین خواهد برد.

تقی زاده افزود: اقدام برای صیانت از حریم جاده‌ها برای نسل‌های آتی‌ در زمان ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه راه‌ها‌ اهمیت زیادی دارد و از دیگر موارد اهمیت حفظ حریم راه‌ها، اعمال برنامه‌های ایمنی جاده‌ای در حریم متناسب با نیاز روز است‌.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی